75

"Stage 2, 10th floor"

Manuel Caeiro (n. 1975)

Estimativa

3.000 - 4.000

15 Fevereiro 2023

Acrílico sobre tela
Assinado e datado 2007 no verso

110x148 cm

David Barro, "Manuel Caeiro: Welcome to my loft", p. 47.