386
Par de canudos 'Gu'
Estimativa
6 Dezembro 2023
Valor de Martelo
Dinastia Qing (1644-1911)
Em metal e esmaltes cloisonné, decorados com enromentos florais e mascaras 'taoti'.
(faltas e defeitos)
Alt.: 45 cm
Arte Asiática