578

"Jerusalem, et Suburbia eius, sicut tempore Christi floruit cum locis in quibus Christus passus est quae religiose a Christianis observata eta nu Venerationi habetur descripta per Christianum Adrichom Delphum"

Christian van Adrichom (1533-1585)

Estimativa

50 - 70

25 Janeiro 2023

Gravura a negro sobre papel
(defeitos e restauros)

58x79,5 cm

Gravura