136

"Bio-form, black/yellow"

William Gear (1915-1997)

Estimativa

1.000 - 2.000

8 Maio 2024

Técnica mista sobre papel
Assinada e datada 76

36,5x49 cm

"Colour and Form: William Gear, 1915-1997", Royal Birmingham Society of Artists Gallery, 2017.