55

"C-3"

Equipo Realidad (J. Ballester / E. Carrazoni) (_-_)

Estimativa

9.500 - 10.500

14 Julho 2016

Acrílico e colagem sobre tela
Assinado e datado 77

100x100 cm

"Ucronies, Autòpsies, Vendette. Jorge Ballester, memòria i prospectiva", La Nau Centre Cultural de la Universitat de València, 2011.